3.544,00 Kč
Skladem 4 ks
Doručíme: 1-2 pracovní dny

Základní vlastnosti

Značka XIAOMI
Kolekce WATCH S3
Model 6941812757086
Záruka 2 roky
Barva černá
Vodotěsnost 50M/5ATM
Sklo gorilla glass
Kompatibilita IOS / Android
Displej dotykový / AMOLED
Podporované satelitní systémy GPS / GLONASS / Beidou / Galileo / QZSS
Určení pánské
Typ smart
Rozlišení obrazovky 466x466 px
Kapacita baterie 486 mAh
Sportovní režimy >150
Výdrž baterie - standardní režim (dny) 10-15

Řemínek

Materiál plast
Typ zapínání standardní zapínání

Pouzdro

Barva pouzdra černá
Materiál aluminium / ocel
Tvar kulaté
Průměr 47 mm
Tloušťka 12 mm

Balení

 • originální balení XIAOMI
 • oficiální záruka

Funkce

Bezkontaktní platby (NFC platby), Bluetooth volání, Dechová cvičení, GPS tracking, kalorimetr, krokoměr, Měření okysličení krve, Měření srdeční aktivity, Měření stresu, Monitor spánku, NFC, Notifikace, Přizpůsobitelný design ciferníku, smartwatch, Sportovní režimy, Tréninkové analýzy, Tréninkové funkce
Podrobný popis funkcí

Proč nakupovat na IRISIMO

 • autorizovaný záruční a pozáruční servis
 • vlastní sklad
 • profesionálně vyškolený personál
 • na trhu působíme téměř 20 let
 • expresní dodání
 • zkrácení náramku zdarma
 • jsme obchod ověřený zákazníky
 • gravírování a dárkové balení
 • věnování zdarma
 • jednoduchá výměna a vrácení zboží
 • bonusové služby na vybrané produkty zdarma
 • exkluzivní zboží v nabídce
 • bezpečné online platby
why_us;

Podrobný popis funkcí

Materiál pouzdra: aluminium

Materiál pouzdra: ocel

Nerezová ocel 316L (Stainless steel) je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá (neohýbá se a ani neláme), barevně stálá, antialergická (nereaguje s tělesnými tekutinami, a proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže a těla) a má antikorozní povrch (povrch je odolný vůči oxidaci a korozi. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě).

Materiál řemínku: plast

Většinou z kaučuku, pryskyřice nebo silikonu. Tento typ řemínku se vyznačuje vysokou pružností, je antialergický, voděodolný a nesaje pot. Nechladí a dobře se přizpůsobuje tvaru zápěstí.

Bezkontaktní platby (NFC platby)

Provádějte bezkontaktní platby jednoduchým přiloženým zařízení k terminálu u obchodníka. Pro funkčnost plateb je nutná podpora ze strany banky a prvotní aktivace zadáním detailů z platební karty do obslužné aplikace.

Bluetooth volání

Uskutečňujte nebo přijímejte hovory přímo z vašich hodinek. Díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu hodinky nahradí bezdrátové hands-free a vy tak máte volné ruce a můžete se plně soustředit na činnost, kterou právě vykonáváte.

Dechová cvičení

Zmírněte napětí a snižte úroveň stresu. Spusťte dechová cvičení, řiďte se pokyny na displeji hodinek a dostaňte se opět do pohody.

GPS tracking

Přímo v hodinkách si spustíte požadovanou sportovní aktivitu a po jejím skončení si v aplikaci můžete díky GPS prohlédnout průběh celkové trasy na mapě.

kalorimetr

Hodinky vypočítají spotřebu kalorií při cvičení.

krokoměr

Senzorová sportovní funkce využívající zabudovaný triaxiální akcelerometr. Počítadlo kroků je možne spustit manuálně, nebo se spustí automaticky při zaznamenání chůze nebo běhu. Na displeji se zobrazuje celkový počet kroků a počet kroků za hodinu, přičemž k dispozici je nastavení cílové hodnoty od 1000 do 50 000 kroků, jejíž dosažení je doprovázeno zvukovým upozorněním. Na ciferníku hodinek je indikován také průběh chůze s upozorněním při nedostatečné aktivitě.

Měření okysličení krve

Měření srdeční aktivity

Pomocí zabudovaného optického senzoru je monitorována srdeční aktivita až do maximální hodnoty 220 úderů za minutu. Zaznamenávat a zobrazit je možné momentální tepovou frekvenci, která je podkladem pro nastavení cílové frekvence, vyhodnocení minimální a maximální frekvence, grafickou indikaci zóny aktuální frekvence a graf průběhu srdeční činnosti.

Měření stresu

Monitor spánku

Po aktivování sleduje a zaznamenává vybrané tělesné funkce během spánku. Na základě uložených dat z pohybového senzoru a senzoru tepové frekvence je možné v aplikaci analyzovat průběh a kvalitu spánku, jakož i odhalit přibližnou příčinu ranní únavy.

NFC

Bezdrátová technologie NFC (Near Field Communication) umožňuje bezkontaktní platby nebo rychlé spojení s jinými podobně vybavenými zařízeními.

Notifikace

Smart hodinky jsou schopny vás zvukovým signálem upozornit na příchozí zprávu nebo událost. Notifikace je možné nastavit pro sociální sítě, SMS, e-mail, aplikace, kalendář a budík.

Přizpůsobitelný design ciferníku

Měňte vzhled ciferníku jednoduše a rychle. Možnosti jsou prakticky neomezené a je jen na vás, zda použijete vaši oblíbenou fotku nebo design ciferníku luxusních hodinek.

smartwatch

Smart hodinky nabízejí po bezdrátovém připojení ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu možnost využívat vyspělé funkce a technologie. Ke standardní výbavě smart hodinek patří oznámení událostí, měření kroků nebo sledování aktivity. V závislosti na provedení disponují LED displejem, analogovým ciferníkem (hybridní modely), případně kombinací těchto způsobů zobrazení informací.

Sportovní režimy

Tréninkové analýzy

Zobrazení pokročilých dat o tréninku včetně stavu cvičení, průběhu a pokroku fitnes aktivity, vývoje zatížení tréninkem, VO2MAX a výpočtu přibližného času na regeneraci organismu.

Tréninkové funkce

Komplexní sada užitečných funkcí zahrnuje zobrazení ujeté vzdálenosti, rychlosti, tempa pohybu a množství dalších hodnot vypočítaných na základě kombinování údajů získaných z GPS a akcelerometru. Funkce poskytují přehled o čase (uplynulý čas, čas na kolo, délka kola, průměrná rychlost), nadmořské výšce (kumulativní výstup, kumulativní sestup, rychlost výstupu / sestupu), spálených kaloriích a srdeční frekvenci.

Vodotěsnost: 50M/5ATM

Hodinky s označením vodotěsnosti 50M/5ATM jsou určeny pro náhodný styk s vodou (mytí auta, déšť), ale i pro povrchové plavání bez potápění.
50M/5ATM označuje stupeň vodotěsnosti standardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahrnují střídání teplot, hloubky, tlaku (vody, vzduchu) po různě dlouhou dobu v klidu a při manipulaci s operativní částí hodinek.

Sklo: gorilla glass

Sklíčka od americké společnosti Corning jsou vysoce odolná vůči škrábancům, vrypům a skvělé výsledky dosahují i v oblasti odolávání vzniku prasklin. Jejich vlastnosti jsou průběžně vylepšovány. V současnosti je vrcholovým modelem sklo Gorilla Glass Victus, které bez poškození zvládne pád z výšky 2 metry.

Typ zapínání: standardní zapínání

Nejrozšířenější způsob zapínání, který se používá zejména při kožených a silikonových páscích. Přezku jednoduše zapnete do požadované dírky podle potřeby.

Tento produkt není zdravotnický prostředek a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění. Zaznamenané údaje a výsledky monitorování jsou pouze orientační.

Zákazníci doporučují náš obchod

Nadprůměrná spokojenost nám zajistila zlatý certifikát HEUREKA Ověřeno zákazníky


100%
nalezena nejlepší cena hodinek na trhu
velký výběr
info o stavu skladu
Objednávka došla, zboží je v pořádku. Pěkné hodinky.
Ověřený zákazník
100%
Nejlepší cena
Rychlé dodání
Nejlepší cena na trhu a rychlé dodání objednaného zboží !
Ověřený zákazník
100%
Kvalitní sortiment
Rozumné ceny
Rychlé dodání
Nakupovakl jsem poprvé, našel jsem to, co mi jiní nedodali a za ještě nižší cenu. Rychlé dodání a výborní komunikace.
Ověřený zákazník
100%
Rychlé a vstřícné jednání
Všem vřele doporučuji
Úžasně zabalené
Ověřený zákazník

Ohodnotit tento produkt

Zatím žádné hodnocení.

Mám dotaz k produktu

Zatím žádné otázky.

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Navíc, k zákonům stavonevej lhůtě, poskytujeme možnost vrácení zboží až po dobu 12 měsíců (za stejných podmínek jako při zákonné 14 denní lhůtě).

Více informací o vrácení zboží do 12 měsíců získáte zde.

3.544,00 Kč