Buďte opatrní, ale nezapomínejte se těšit 😷🙂 Jsme tu stále pro vás, počítejte s námi! Další informace

Neaktivní

Tento produkt je momentálně nedostupný. V případě zájmu nás kontaktujte na podpora@irisimo.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. Prověříme dostupnost a budeme vás kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat:

Základní vlastnosti

Značka MICHAEL KORS
Kolekce Smartwatches
Model MKT5062
Barva zlatá
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost 30M/3ATM
Sklo minerální
Určení dámské
Typ digitální

Náramek

Materiál ocel
Typ zapínání překlápěcí přezka
Délku náramku upravíme zdarma
ZJISTĚTE OBVOD SVÉHO ZÁPĚSTÍ

Pouzdro

Barva pouzdra zlatá
Materiál ocel
Průměr 41 mm
Tvar kulaté

Balení

 • originální balení MICHAEL KORS
 • oficiální záruka
 • čistící hadřík zdarma

Funkce

alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitní dotykový displej, LED osvětlení, Mikrofon, Monitor aktivity, Music Control, Music Storage, Nesdílené GPS, Notifikace, Přizpůsobitelný design ciferníku, Rychlé USB nabíjení, Sledování srdeční aktivity, smartwatch, stopky
Podrobný popis funkcí

Proč nakupovat na IRISIMO

 • autorizovaný záruční a pozáruční servis
 • vlastní sklad
 • profesionálně vyškolený personál
 • na trhu působíme 15 let
 • doprava zdarma nad 1500 Kč
 • expresní dodání
 • úprava náramku
 • jsme obchod ověřený zákazníky

Podrobný popis funkcí

Materiál pouzdra: ocel

Nerezová ocel 316L (Stainless steel) je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá (neohýbá se a ani neláme), barevně stálá, antialergická (nereaguje s tělesnými tekutinami, a proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže a těla) a má antikorozní povrch (povrch je odolný vůči oxidaci a korozi. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě).

Napájení: USB nabíjení

Akumulátor hodinek se nabíjí pomocí kabelu s USB konektorem. Zdrojem energie může být síťová nabíječka, notebook či powerbanka.

Materiál náramku: ocel

Nerezová ocel 316L (Stainless steel) je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá (neohýbá se a ani neláme), barevně stálá, antialergická (nereaguje s tělesnými tekutinami, a proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže a těla) a má antikorozní povrch (povrch je odolný vůči oxidaci a korozi. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě).

alarm

Součástí hodinek je budík, který se dá nastavit na různý čas. Při aktivaci budík zvoní.

Automatické časové pásmo

Sledování času je práce na plný úvazek, kterou raději přenechte aplikaci. Vždy zobrazí přesný místní čas bez ohledu na to, kolik časových pásem překročíte.

Custom goal tracking

Stanovte si jakýkoliv cíl (pitný režim, cvičení, atd.) A sledujte, jak se k němu přibližujete.

Google Pay

Inovativní způsob platby společnosti Google LLC. Na zaplacení zboží nebo služeb nepotřebujete peněženku ani platební kartu, stačí vám hodinky a podpora této služby ve vaší bance.

Kapacitní dotykový displej

Ovládejte hodinky stejně jako vás smartphone. Scrollujte v menu a pište zprávy dotyky vašich prstů.

LED osvětlení

Použijte displej hodinek jako nouzovou baterku na osvětlení malých prostorů.

Mikrofon

Ovládejte hodinky hlasovými povely pomocí integrovaného mikrofonu.

Monitor aktivity

Mějte přehled o vaší aktivitě a získejte aktuální informace o počtu ujetých kroků, ujeté vzdálenosti a spálených kaloriích.

Music Control

S hodinkami máte kdykoli a kdekoli okamžitý přístup ke své oblíbené hudbě. Stiskněte tlačítko přehrát a ponořte se do tónů, které ovlivní vaše myšlenky, pocity a aktivitu.

Music Storage

Noste svou hudební sbírku a hudební aplikace vždy s sebou díky úložišti o velikosti až 4 GB.

Nesdílené GPS

Nechte se navigovat a počítat vzdálenost k cíli pomocí vestavěného GPS čipu.

Notifikace

Smart hodinky jsou schopny vás zvukovým signálem upozornit na příchozí zprávu nebo událost. Notifikace je možné nastavit pro sociální sítě, SMS, e-mail, aplikace, kalendář a budík.

Přizpůsobitelný design ciferníku

Měňte vzhled ciferníku jednoduše a rychle. Možnosti jsou prakticky neomezené a je jen na vás, zda použijete vaši oblíbenou fotku nebo design ciferníku luxusních hodinek.

Rychlé USB nabíjení

Své hodinky nabijete téměř kdekoliv a extrémně rychle. USB nabíječka s magnetickým konektorem nabije li-ion akumulátor na 80% kapacity za necelou hodinu.

Sledování srdeční aktivity

Hodinky mohou být vaším osobním trenérem. Během každé vaší aktivity či tréninku automaticky měří vaši srdeční aktivitu.

smartwatch

Smart hodinky nabízejí po bezdrátovém připojení ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu možnost využívat vyspělé funkce a technologie. Ke standardní výbavě smart hodinek patří oznámení událostí, měření kroků nebo sledování aktivity. V závislosti na provedení disponují LED displejem, analogovým ciferníkem (hybridní modely), případně kombinací těchto způsobů zobrazení informací.

stopky

Stopky umožňují měřit časové úseky.

Vodotěsnost: 30M/3ATM

Hodinky s označením vodotěsnosti 30M/3ATM jsou určeny pro náhodný styk s vodou (mytí auta, déšť).
30M/3ATM označuje stupeň vodotěsnosti standardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahrnují střídání teplot, hloubky, tlaku (vody, vzduchu) po různě dlouhou dobu v klidu a při manipulaci s operativní částí hodinek.

Sklo: minerální

V současné době se jedná o nejrozšířenější typ hodinářského skla. Je velmi tvrdé a má vysoký obsah křemíku, díky čemuž se vyznačuje vysokou odolností vůči škrábancům a otěru. Neznamená to však, že je nepoškrabatelné.

Typ zapínání: překlápěcí přezka

Překlápěcí přezka je nejrozšířenější způsob zapínání náramků a řemínků v hodinkách. Jde o jednoduchý a spolehlivý způsob zapínání. Při náhodném rozepnutí nedojde k úplnému rozepnutí a hodinky zůstávají na ruce.

Ohodnotit tento produkt

Zatím žádné hodnocení.

Mám dotaz k produktu

Zatím žádné otázky.

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Navíc, k zákonům stavonevej lhůtě, poskytujeme možnost vrácení zboží až po dobu 12 měsíců (za stejných podmínek jako při zákonné 14 denní lhůtě).

Více informací o vrácení zboží do 12 měsíců získáte zde.