1.557,00 Kč *
1.274,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 1.274,00 Kč **
poslední kus skladem Akční cena do 26.05.2024
Doručíme: 2-3 pracovní dny
Poštovné již od 79,00 Kč Více o možnostech dopravy

Základní vlastnosti

Značka HUAWEI
Kolekce HUAWEI Band 8
Model 55020AMP
Záruka 2 roky
Barva černá
Vodotěsnost 50M/5ATM
Kompatibilita IOS / Android
Displej dotykový / always on / AMOLED
Určení unisex
Typ smart
Rozlišení obrazovky 368x194 px
Kapacita baterie 180 mAh
Výdrž baterie - standardní režim (dny) 7-9

Řemínek

Materiál plast
Typ zapínání standardní zapínání

Pouzdro

Barva pouzdra černá
Materiál tvrzený polymer
Tvar hranaté
Tloušťka 8,99 mm
Šířka pouzdra 24,54 mm
Délka pouzdra 43,45 mm

Balení

 • originální balení HUAWEI
 • oficiální záruka

Funkce

Fitness náramek, kalorimetr, krokoměr, Menstruační kalendář, Měření okysličení krve, Měření srdeční aktivity, Měření stresu, Monitor spánku, Notifikace, predpověď počasí, Přizpůsobitelný design ciferníku, recovery Time, smartwatch, Sportovní režimy, Tréninkové analýzy, Tréninkové funkce, VO2 MAX
Podrobný popis funkcí

Proč nakupovat na IRISIMO

 • autorizovaný záruční a pozáruční servis
 • vlastní sklad
 • profesionálně vyškolený personál
 • na trhu působíme téměř 20 let
 • expresní dodání
 • zkrácení náramku zdarma
 • jsme obchod ověřený zákazníky
 • gravírování a dárkové balení
 • věnování zdarma
 • jednoduchá výměna a vrácení zboží
 • bonusové služby na vybrané produkty zdarma
 • exkluzivní zboží v nabídce
 • bezpečné online platby
why_us;

Podrobný popis funkcí

Materiál pouzdra: tvrzený polymer

Materiál řemínku: plast

Většinou z kaučuku, pryskyřice nebo silikonu. Tento typ řemínku se vyznačuje vysokou pružností, je antialergický, voděodolný a nesaje pot. Nechladí a dobře se přizpůsobuje tvaru zápěstí.

Fitness náramek

kalorimetr

Hodinky vypočítají spotřebu kalorií při cvičení.

krokoměr

Senzorová sportovní funkce využívající zabudovaný triaxiální akcelerometr. Počítadlo kroků je možne spustit manuálně, nebo se spustí automaticky při zaznamenání chůze nebo běhu. Na displeji se zobrazuje celkový počet kroků a počet kroků za hodinu, přičemž k dispozici je nastavení cílové hodnoty od 1000 do 50 000 kroků, jejíž dosažení je doprovázeno zvukovým upozorněním. Na ciferníku hodinek je indikován také průběh chůze s upozorněním při nedostatečné aktivitě.

Menstruační kalendář

Měření okysličení krve

Měření srdeční aktivity

Pomocí zabudovaného optického senzoru je monitorována srdeční aktivita až do maximální hodnoty 220 úderů za minutu. Zaznamenávat a zobrazit je možné momentální tepovou frekvenci, která je podkladem pro nastavení cílové frekvence, vyhodnocení minimální a maximální frekvence, grafickou indikaci zóny aktuální frekvence a graf průběhu srdeční činnosti.

Měření stresu

Monitor spánku

Po aktivování sleduje a zaznamenává vybrané tělesné funkce během spánku. Na základě uložených dat z pohybového senzoru a senzoru tepové frekvence je možné v aplikaci analyzovat průběh a kvalitu spánku, jakož i odhalit přibližnou příčinu ranní únavy.

Notifikace

Smart hodinky jsou schopny vás zvukovým signálem upozornit na příchozí zprávu nebo událost. Notifikace je možné nastavit pro sociální sítě, SMS, e-mail, aplikace, kalendář a budík.

predpověď počasí

Hodinky umí na základě atmosferického tlaku předpovědět počasí na nejbližších pár hodin.

Přizpůsobitelný design ciferníku

Měňte vzhled ciferníku jednoduše a rychle. Možnosti jsou prakticky neomezené a je jen na vás, zda použijete vaši oblíbenou fotku nebo design ciferníku luxusních hodinek.

recovery Time

Čas na zotavení je určitý odhad, jak dlouho po zatížení bude trvat vašemu organismu obnovení sil do úplného zotavení a kdy budete připraven na zatížení při plné intenzitě v rámci vaší úrovně tělesné zdatnosti. Čas vychází z délky a intenzity zatížení a dále z akumulované celkové únavy z předchozích tréninkových jednotek. Čas na regeneraci sil vychází z údajů jednotlivých tréninkových jednotek a bere v úvahu i skutečnost dřívějšího tréninku ještě před úplným zotavením organismu.

smartwatch

Smart hodinky nabízejí po bezdrátovém připojení ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu možnost využívat vyspělé funkce a technologie. Ke standardní výbavě smart hodinek patří oznámení událostí, měření kroků nebo sledování aktivity. V závislosti na provedení disponují LED displejem, analogovým ciferníkem (hybridní modely), případně kombinací těchto způsobů zobrazení informací.

Sportovní režimy

Tréninkové analýzy

Zobrazení pokročilých dat o tréninku včetně stavu cvičení, průběhu a pokroku fitnes aktivity, vývoje zatížení tréninkem, VO2MAX a výpočtu přibližného času na regeneraci organismu.

Tréninkové funkce

Komplexní sada užitečných funkcí zahrnuje zobrazení ujeté vzdálenosti, rychlosti, tempa pohybu a množství dalších hodnot vypočítaných na základě kombinování údajů získaných z GPS a akcelerometru. Funkce poskytují přehled o čase (uplynulý čas, čas na kolo, délka kola, průměrná rychlost), nadmořské výšce (kumulativní výstup, kumulativní sestup, rychlost výstupu / sestupu), spálených kaloriích a srdeční frekvenci.

VO2 MAX

VO2 MAX, nebo i maximální rychlost spotřeby kyslíku je jeden z nejdůležitějších ukazatelů aerobní výkonnosti. Uvádí se jako relativní rychlost, která udává množství kyslíku spotřebovaného v mililitrech na kilogram tělesné hmotnosti za minutu. Čím je hodnota vyšší, tím více kyslíku se dostane do svalů.

Vodotěsnost: 50M/5ATM

Hodinky s označením vodotěsnosti 50M/5ATM jsou určeny pro náhodný styk s vodou (mytí auta, déšť), ale i pro povrchové plavání bez potápění.
50M/5ATM označuje stupeň vodotěsnosti standardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahrnují střídání teplot, hloubky, tlaku (vody, vzduchu) po různě dlouhou dobu v klidu a při manipulaci s operativní částí hodinek.

Typ zapínání: standardní zapínání

Nejrozšířenější způsob zapínání, který se používá zejména při kožených a silikonových páscích. Přezku jednoduše zapnete do požadované dírky podle potřeby.

Tento produkt není zdravotnický prostředek a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění. Zaznamenané údaje a výsledky monitorování jsou pouze orientační.

Zákazníci doporučují náš obchod

Nadprůměrná spokojenost nám zajistila zlatý certifikát HEUREKA Ověřeno zákazníky


100%
nalezena nejlepší cena hodinek na trhu
velký výběr
info o stavu skladu
Objednávka došla, zboží je v pořádku. Pěkné hodinky.
Ověřený zákazník
100%
Nejlepší cena
Rychlé dodání
Nejlepší cena na trhu a rychlé dodání objednaného zboží !
Ověřený zákazník
100%
Kvalitní sortiment
Rozumné ceny
Rychlé dodání
Nakupovakl jsem poprvé, našel jsem to, co mi jiní nedodali a za ještě nižší cenu. Rychlé dodání a výborní komunikace.
Ověřený zákazník
100%
Rychlé a vstřícné jednání
Všem vřele doporučuji
Úžasně zabalené
Ověřený zákazník

Ohodnotit tento produkt

Zatím žádné hodnocení.

Mám dotaz k produktu

Zatím žádné otázky.

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Navíc, k zákonům stavonevej lhůtě, poskytujeme možnost vrácení zboží až po dobu 12 měsíců (za stejných podmínek jako při zákonné 14 denní lhůtě).

Více informací o vrácení zboží do 12 měsíců získáte zde.

* Jedná se o cenu, za kterou je zboží nabízeno výrobcem k prodeji, popřípadě cenu, která je výrobcem uvedena jako doporučená pro prodej koncovým zákazníkům a za kterou je obvykle prodávána.

** Jedná se o referenční cenu, tedy nejnižší cenu, za kterou bylo zboží prodejcem prodáváno za posledních 30 dní před slevou.

1.274,00 Kč