2.779,00 Kč *
2.269,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 2.314,00 Kč **
Skladem 5+ ks Akční cena do 30.06.2024
Doručíme: 1-2 pracovní dny
Poštovné již od 59,00 Kč Více o možnostech dopravy

Našli jste lepší cenu? Uděláme Vám nabídku

Dvě integrované kamery

Kromě přední kamery, která je ideální pro videohovory, naleznete v hodinkách Cally CL005 i druhou - boční kameru. Její umístění bylo navrženo s cílem zlepšení výsledků vzdáleného fotografování a zdokonalení ergonomie při focení okolí.

BPA Free

Jako jedny z mála dětských chytrých hodinek na trhu, mají modely Cally CL005 platný REACH certifikát, který garantuje, že neobsahují škodlivé látky BPA a jiné sloučeniny, které by mohly škodit citlivé dětské pokožce.

Ještě více možností komunikace

Nová generace hodinek Cally podporuje populární aplikace WeChat a Google Translate. Pomocí aplikace WeChat může vaše dítě odesílat textové zprávy a hlasové vzkazy. Díky Google Translate má navíc přímo v hodinkách k dispozici neuronovou překladovou službu, která mu během pár vteřin pomůže s překladem slovíček nebo celých dokumentů do více než 100 jazyků.

Dlouhá výdrž baterie

Zapomeňte na každodenní nabíjení a obavy, zda se hodinky během dne nevybijí. Smart hodinky Cally si díky Li-Pol baterii o kapacitě až 1000 mAh si požádají o nabití přibližně po třech dnech běžného používání.

Volejte si navzájem

Možnost uskutečnit a přijímat obousměrné hlasové hovory je skvělá cesta, jak se spojit s vaším dítětem a být mu neustále nablízku, když vás potřebuje, nebo jen chce slyšet. Vložte do hodinek SIM kartu s povolenými datovými přenosy a spojte se s vaším dítětem kdykoli. Reproduktor s vysokou úrovní hlasitosti si poradí i při značně rušivém okolí. Do hodinek lze uložit až 30 telefonních čísel osob, které jsou pro dítě důležité.

Vidět se je vždy víc

Chcete vědět, v jakém prostředí a v jaké společnosti se nachází vaše dítě? Zavolejte mu s použitím vestavěné širokoúhlé HD kamery a přesvědčte se, že je v bezpečí. Kvalitní mikrofon vám věrně zprostředkuje zvuky okolí a vy tak pomocí videohovoru můžete ulevit své napjaté mysli.

Neznámá čísla? Nemají šanci!

Nechcete, aby vaše dítě volalo na neznámá čísla a aby se mu dovolal někdo cizí? Jednoduše zakažte neznámá čísla a uskutečnit hovor bude moci pouze s kontakty uloženými v telefonním seznamu.

Vždy v kontaktu pomocí hlasových a textových zpráv

Komunikujte spolu, bavte se, buďte spolu i na dálku. Pomocí textových a hlasových zpráv si můžete předat rychlé odkazy tehdy, když volání není možné nebo může být nevhodné. Posílejte zprávy z aplikace do hodinek, ze kterých lze na ně přímo reagovat.

Kde se nachází? GPS pomůže

Při hlídání dítěte během chvil, kdy není s vámi, není lepšího pomocníka, jakým je GPS trackování pohybu a polohy s Wi-Fi asistencí. Pomocí aplikace a mapového podkladu zjistíte přesně, kde se nachází. Můžete se také nechat notifikovat, jakmile překročí hranice bezpečné zóny, kterou sami nastavíte.

Základní vlastnosti

Značka CALLY
Kolekce Kids 4G GPS Gen 2
Model CL005
Záruka 2 roky
Barva modrá
Vodotěsnost 30M/3ATM
Kompatibilita IOS / Android
Displej IPS / dotykový
Jazyk aplikace EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / SL / FI / EL / RO / SV
Určení dětské
Typ smart
Rozlišení obrazovky 240x280 px
Kapacita baterie 1000 mAh
Interní úložiště 4 GB
Výdrž baterie - standardní režim (dny) 3-4

Řemínek

Materiál plast
Typ zapínání standardní zapínání

Pouzdro

Materiál plast
Tvar hranaté

Balení

 • originální balení CALLY
 • oficiální záruka

Funkce

stopky, alarm, kalkulačka, krokoměr, plně automatický kalendář, smartwatch, Bez obsahu BPA, Volání, Fotografování, Vzdálené fotografování, Vzdálený odposlech, Videohovor, GPS lokalizace, SIM karta, SOS tlačítko, GEO ohrada, Záznamník zvuku, Telefonní seznam, SMS zprávy, Rozvrh hodin, Přehrávač hudby, Přehrávač videa, Funkce nevyrušovat, Vzdálené vypnutí, Integrovaná přední a boční kamera, Translator
Podrobný popis funkcí

Proč nakupovat na IRISIMO

 • autorizovaný záruční a pozáruční servis
 • vlastní sklad
 • profesionálně vyškolený personál
 • na trhu působíme téměř 20 let
 • expresní dodání
 • zkrácení náramku zdarma
 • jsme obchod ověřený zákazníky
 • gravírování a dárkové balení
 • věnování zdarma
 • jednoduchá výměna a vrácení zboží
 • bonusové služby na vybrané produkty zdarma
 • exkluzivní zboží v nabídce
 • bezpečné online platby
why_us;

Podrobný popis funkcí

Materiál pouzdra: plast

Většinou z kaučuku, pryskyřice nebo silikonu. Tento typ materiálu se vyznačuje vysokou pružností, je antialergický, voděodolný a nesaje pot.

Materiál řemínku: plast

Většinou z kaučuku, pryskyřice nebo silikonu. Tento typ řemínku se vyznačuje vysokou pružností, je antialergický, voděodolný a nesaje pot. Nechladí a dobře se přizpůsobuje tvaru zápěstí.

stopky

Stopky umožňují měřit časové úseky.

alarm

Součástí hodinek je budík, který se dá nastavit na různý čas. Při aktivaci budík zvoní.

kalkulačka

Kalkulačka umožňuje používat jednoduché operace jako sčítání, odčítání, násobení, dělení.

krokoměr

Senzorová sportovní funkce využívající zabudovaný triaxiální akcelerometr. Počítadlo kroků je možne spustit manuálně, nebo se spustí automaticky při zaznamenání chůze nebo běhu. Na displeji se zobrazuje celkový počet kroků a počet kroků za hodinu, přičemž k dispozici je nastavení cílové hodnoty od 1000 do 50 000 kroků, jejíž dosažení je doprovázeno zvukovým upozorněním. Na ciferníku hodinek je indikován také průběh chůze s upozorněním při nedostatečné aktivitě.

plně automatický kalendář

Displej zobrazuje aktuální datum. Je předprogramovaný, a proto odpadá potřeba nastavovat krátký a dlouhý měsíc a přestupné roky. Většina hodinek má datum předprogramovaný až do roku 2099.

smartwatch

Smart hodinky nabízejí po bezdrátovém připojení ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu možnost využívat vyspělé funkce a technologie. Ke standardní výbavě smart hodinek patří oznámení událostí, měření kroků nebo sledování aktivity. V závislosti na provedení disponují LED displejem, analogovým ciferníkem (hybridní modely), případně kombinací těchto způsobů zobrazení informací.

Bez obsahu BPA

Bezpečnost dětí je prvořadá. Můžete se spolehnout, že plastové části hodinek neobsahují látky BPA ani jiné sloučeniny, které by mohly škodit citlivé dětské pokožce.

Volání

Díky obousměrným hlasovým hovorům se můžete spojit s vaším dítětem a být mu neustále poblíž.

Fotografování

Pomocí integrované kamery lze fotit okolí nebo kvalitní selfie záběry.

Vzdálené fotografování

Mějte dokonalý přehled, co Vaše dítě dělá a kde se nachází. Pomocí této funkce aktivujete na dálku fotoaparát hodinek a pořídíte fotografii, kterou si můžete ihned prohlédnout.

Vzdálený odposlech

Chcete vědět, co se děje kolem Vašeho dítěte? Spusťte na dálku mikrofon hodinek a vše se dozvíte.

Videohovor

Uskutečněte telefonický hovor s využitím vestavěné HD kamery, která vám zprostředkuje kvalitní obraz.

GPS lokalizace

Lokalizujte polohu Vašeho dítěte pomocí satelitní GPS technologie a přesných souřadnic.

SIM karta

Hodinky obsahují slot na SIM kartu, která umožní přístup k datům a ostatním službám telefonického operátora.

SOS tlačítko

Když se Vaše dítě ocitne v nebezpečí, nebo situaci, ve které si samé nedokáže poradit, rychlým stisknutím SOS tlačítka vyšle nouzový signál na přednastavené telefonní číslo.

GEO ohrada

Určete přesný okruh, ve kterém se může pohybovat Vaše dítě. Při opuštění vytyčené oblasti obdržíte upozornění na Váš mobilní telefon.

Záznamník zvuku

Skvělá funkce pro zapomnětlivé. Do interní paměti lze nahrát a uložit hlasové poznámky, pokyny učitelů ale také jakékoli jiné zvuky.

Telefonní seznam

Určete, kdo se může na hodinky dovolat. Vytvořte v aplikaci telefonní seznam a cizí čísla budou automaticky blokována.

SMS zprávy

Krátké textové zprávy lze nejen číst, ale přímo z hodinek na ně i odpovídat a vytvářet nové.

Rozvrh hodin

Školní rozvrh hodin připravíte v pohodlí aplikace a dítě si jej bude moci kdykoli zkontrolovat na displeji hodinek.

Přehrávač hudby

Hodinky jsou připraveny přeměnit se na přenosný přehrávač hudby. O kvalitní zvukový projev se postará integrovaný reproduktor.

Přehrávač videa

K přehrání oblíbených videí není zapotřebí tablet ani mobil. Nahrajte je do hodinek a vaše dítě je bude mít neustále u sebe.

Funkce nevyrušovat

Nechcete, aby dítě bylo rušeno kamarády, když se má věnovat škole? Aktivujte v aplikaci tuto funkci a hodinky nebudou dostupné pro příchozí volání ani zprávy.

Vzdálené vypnutí

Pokud se domníváte, že hodinky mohou Vaše dítě vyrušovat nebo odpoutávat jeho pozornost, můžete je kdykoli na dálku vypnout.

Integrovaná přední a boční kamera

Hodinky obsahují dvě kamery. Přední je ideální pro videohovory a selfie, boční poslouží pro focení okolí a využijete ji i pro vzdálené fotografování.

Translator

Služba Google Translate je připravena během pár vteřin pomoci s překladem slovíček nebo celých dokumentů do více než 100 jazyků.

Vodotěsnost: 30M/3ATM

Hodinky s označením vodotěsnosti 30M/3ATM jsou určeny pro náhodný styk s vodou (mytí auta, déšť).
30M/3ATM označuje stupeň vodotěsnosti standardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahrnují střídání teplot, hloubky, tlaku (vody, vzduchu) po různě dlouhou dobu v klidu a při manipulaci s operativní částí hodinek.

Typ zapínání: standardní zapínání

Nejrozšířenější způsob zapínání, který se používá zejména při kožených a silikonových páscích. Přezku jednoduše zapnete do požadované dírky podle potřeby.

Tento produkt není zdravotnický prostředek a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění. Zaznamenané údaje a výsledky monitorování jsou pouze orientační.

Zákazníci doporučují náš obchod

Nadprůměrná spokojenost nám zajistila zlatý certifikát HEUREKA Ověřeno zákazníky


100%
nalezena nejlepší cena hodinek na trhu
velký výběr
info o stavu skladu
Objednávka došla, zboží je v pořádku. Pěkné hodinky.
Ověřený zákazník
100%
Nejlepší cena
Rychlé dodání
Nejlepší cena na trhu a rychlé dodání objednaného zboží !
Ověřený zákazník
100%
Kvalitní sortiment
Rozumné ceny
Rychlé dodání
Nakupovakl jsem poprvé, našel jsem to, co mi jiní nedodali a za ještě nižší cenu. Rychlé dodání a výborní komunikace.
Ověřený zákazník
100%
Rychlé a vstřícné jednání
Všem vřele doporučuji
Úžasně zabalené
Ověřený zákazník

Ohodnotit tento produkt

Zatím žádné hodnocení.

Mám dotaz k produktu

Zatím žádné otázky.

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Navíc, k zákonům stavonevej lhůtě, poskytujeme možnost vrácení zboží až po dobu 12 měsíců (za stejných podmínek jako při zákonné 14 denní lhůtě).

Více informací o vrácení zboží do 12 měsíců získáte zde.

Doporučené příslušenství

CALLY TG-CALLY-GEN2
Skladem
201,00 Kč
CALLY BAND CL006strap
Skladem
252,00 Kč

* Jedná se o cenu, za kterou je zboží nabízeno výrobcem k prodeji, popřípadě cenu, která je výrobcem uvedena jako doporučená pro prodej koncovým zákazníkům a za kterou je obvykle prodávána.

** Jedná se o referenční cenu, tedy nejnižší cenu, za kterou bylo zboží prodejcem prodáváno za posledních 30 dní před slevou.

2.269,00 Kč