Buďte opatrní, ale nezapomínejte se těšit 😷🙂 Jsme tu stále pro vás, počítejte s námi! Další informace

proHodinky.cz se změní na IRISIMO. Co mohou zákazníci očekávat?

07.04.2020

irisimo.cz se mění na IRISIMO

5. května čeká internetový obchod irisimo.cz velká změna. Po sedmi letech působení na českém trhu s hodinkami a šperky a 15 letech existence mateřské firmy, dojde k rebrandingu značky na IRISIMO. Spolu s novým názvem budou představeny i nové logo a inovovaný web.

15 let je v životě každé firmy dlouhá doba, během níž dochází k mnohým větším či menším změnám. Platí to i pro obchod irisimo.cz. Společnost, která se u nás úspěšně etablovala v segmentu prodeje náramkových hodinek a šperků, má za sebou mimořádně zdařilé období. Z malého stánku v obchodním domě vyrostla značka s tisíci spokojených zákazníků a působností v několika evropských zemích. Jelikož k sortimentu originálních hodinek a šperků přidali majitelé značky stále bohatší nabídku slunečních brýlí a dalších módních doplňků, název irisimo.cz začal být pro rychle expandující e-shop obmedzující.

PROČ SE MĚNÍ NÁZEV A PROČ PRÁVĚ IRISIMO?

Při rozhodování o změně názvu a firemní identity výrazně zavážila i skutečnost, že společnost působí v různých zemích pod několika jmény. Zatímco v České republice je to irisimo.cz, v sousedním Slovensku vystupuje jako hodinky.sk, v Maďarsku proKarórák.hu a v Rumunsku proCeasuri.ro. Sjednocení lokálních brandů pod jednu mezinárodní značku, která navíc mezitím stihla oslovit zákazníky v Chorvatsku, Slovinsku, Bulharsku a Polsku, se tak i s výhledem do budoucna jevilo jako jediný správný krok.

Právě kvůli potřebě sjednocení padla volba na originální, univerzálně použitelný název, který se bude snadno vyslovovat, ještě snadněji pamatovat a který v sobě odráží filozofii společnosti. V ní jsou vždy na prvním místě zákazníci, kteří díky stylovým hodinkám a šperkům mohou zazářit skutečně naplno.

V novém inspirativním názvu proto spojuje jméno mytické bohyně duhy Iris, zobrazované s třpytivým závojem, a vzácného momentu, během kterého si všichni kolem všimnou opojnou krásu, vkus a styl osoby ozdobené některým z nabízených módních doplňků. IRISIMO by mělo být tím vysněným místem, kde každý najde svou vlastní výjimečnost, vymaní se z nudných stereotypů a kde se bude cítit příjemně.

I z tohoto důvodu byl výrazně propracovaný design e-shopu, v němž dominují vzdušnost, čisté linie a přehlednost. Jednoduchý, ale přitom v maximální míře funkční vzhled neodpoutává pozornost od jedinečných produktů a umožňuje jejich pohodlný výběr.

NOVÁ ÉRA NESE NÁZEV IRISIMO

Se změnou názvu přichází nová éra v péči o zákazníka, změní se webová stránka a logo, ale zároveň se zachovává vše dobré, co si zákazníci dosud cenili a na co byli zvyklí.

Co vše se změní:

- internetová adresa | www.irisimo.cz
- e-mailové adresy | objednavky@irisimo.cz, podpora@irisimo.cz, reklamace@irisimo.cz
- logo značky
- design e-shopu
- sortiment produktů bude mnohem bohatší

Co zůstává stejné jako doposud:

- ceny se v žádném případě nemění a pokud, tak jen směrem dolů
- expresní doprava s doručením zboží do 24 hodin
- prémiové služby
- osobní přístup
- originalita zboží
- přihlašovací údaje a historie objednávek našich zákazníků zůstávají v platnosti

JAK OVLIVNÍ ZMĚNY VÁŠ NÁKUP?

Odpověď je prostá - absolutně nijak. I nadále nakupujete u důvěryhodného autorizovaného prodejce, který dbá na dodržování zásad bezpečného nákupu nad rámec minima stanoveného zákonem. Jinak řečeno, IRISIMO je zde pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, aniž by přišli o garantovanou kvalitu, originalitu zboží a bonusové prémiové služby včetně prozákaznický orientovaných specialit, jakými jsou záruka prodloužena na 36 měsíců, VIP servis a možnost vrátit zboží v lhůtě až jednoho roku.

Objevte svou výjimečnost. Nezapomeňte, změna nastane 5. května 2020.