Proč rebranding - změna názvu proHodinky.cz na IRISIMO

Proč rebranding?
proHodinky.cz jsme měli skutečně rádi. Jak však postupně rostl náš byznys a rozšiřovali jsme sortiment, jeho jméno, které nesl od roku 2013, nám začalo být těsné. Při rozhodování o změně názvu a firemní identity jsme přihlédli i na skutečnost, že naše společnost působí v různých zemích pod několika jmény. Zatímco v České republice to byly proHodinky.cz, v sousedním Slovensku vystupujeme jako hodinky.sk, v Maďarsku jako proKarórák.hu a v Rumunsku proCeasuri.ro. Sjednocení lokálních brandů pod jednu mezinárodní značku, která navíc mezitím stihla oslovit zákazníky v Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku, Litvě a Polskuse tak, i s výhledem do budoucna, jevilo jako jediný správný krok.

Čo znamená názov IRISIMO?
V novém inspirativním názvu se spojuje jméno mytické bohyně duhy Iris, zobrazované s třpytivým závojem, a vzácného momentu, během kterého si všichni kolem všimnou opojnou krásu, vkus a styl osoby ozdobené některým z nabízených módních doplňků. IRISIMO by mělo být tím vysněným místem, kde každý najde svou vlastní výjimečnost, vymaní se z nudných stereotypů a kde se bude cítit příjemně.

Co všechno se mění?
Změna názvu sebou přinesla několik více či méně viditelných změn. Těmi nejpodstatnějšími, s jejichž nasazením a důsledky se jako náš zákazník můžete setkat, jsou:
- internetová adresa: www.irisimo.cz
- e-mailové adresy: objednavky@irisimo.cz (vše ohledně objednávek) | podpora@irisimo.cz (otázky k produktům) | reklamace@irisimo.cz (reklamace, vrácení nebo výměna zboží)
- logo značky
- design e-shopu

Co je nového?
Kromě výše jmenovaných změn je nová hlavně naše už dnes uskutečňována vize rozšiřování sortimentu. Kromě originálních hodinek, šperků a drobných doplňků, se můžete těšit na stále bohatší nabídku slunečních brýlí a dalšího módního zboží.

Ovlivní změna značky ceny?
Ceny v žádném případě neměníme, a pokud ano, tak jenom směrem dolů.

Jak rebranding ovlivní Váš nákup?
Absolutně nijak. I nadále nakupujete u důvěryhodného autorizovaného prodejce, který dbá na dodržování zásad bezpečného nákupu nad rámec minima stanoveného zákonem. Jinak řečeno, IRISIMO je zde pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, aniž by přišli o garantovanou kvalitu a originalitu zboží.

Co se stane s prémiovými službami?
Prémiové služby jsou naše pýcha. Stávajícím i budoucím zákazníkům jsou plně k dispozici všechny dosud platné výhody včetně prozákaznícky orientovaných specialit, jakými jsou záruka prodloužena na 36 měsíců, VIP servis a možnost vrátit zboží ve lhůtě až jednoho roku.

Bude doména proHodinky.cz existovat nadále?
Z funkční domény proHodinky.cz se stane jednoduchá informační stránka, která Vás nasměruje na novou doménu.

Mění se telefonní čísla a e-maily?
Telefonní čísla se nemění, stále se nám můžete dovolat na +420 720 235 435. Pokud se s námi chcete spojit prostřednictvím e-mailu, stačí původní doménu @prohodinky.cz nahradit novou @irisimo.cz. Pár názorných příkladů:

STARÁ ADRESA

NOVÁ ADRESA

informace o objednávkách

objednavky@proHodinky.cz

objednavky@irisimo.cz

informace o produktech (specifikace, dostupnost, rozměry, nastavení, atd.)

podpora@proHodinky.cz

podpora@irisimo.cz

reklamace, výměna a vrácení zboží

reklamace@proHodinky.cz

reklamace@irisimo.cz

Každý Váš e-mail je pro nás důležitý. Abychom nepřišli ani o jeden, na starých adresách jsme spustili automatické přesměrování, které se postará o spolehlivé doručení zprávy i když náhodou zapomenete, že proHodinky.cz jsou již IRISIMO.

Má rebranding dopad na záruku zboží nakoupeného na proHodinky.cz?
Odpověď je jednoznačná - na platnost a trvání záruky nemá změna názvu žádný dopad.

Kde se o rebrandingu mohu dozvědět více?
O celém procesu jsme průběžně a poměrně komplexně informovali přes všechny naše komunikační kanály včetně newsletteru, blogů či přes sociální sítě Facebook a Instagram. Chcete o našem rebrandingu vědět opravdu všechno? Doporučujeme Vám následující články:

Nová značka mě zaujala. Mohu s vámi spolupracovat?
Obecně platí, že jsme otevřeni každé vzájemně výhodné spolupráci. Pokud si myslíte, že můžete být naším dodavatelem nebo obchodním partnerem, budeme rádi, pokud se s námi zkontaktujete. Rovněž se těšíme na spolupráci s inspirativními mladými lidmi, kteří se ve světě sociálních sítí cítí jako doma. V případě, že máš aktivní profil na Facebooku, YouTube nebo Instagramu a tvoji sledovatelé se počítají na stovky nebo tisíce, už teď čekáme na zprávu od tebe. Více informací najdeš v sekci Spolupracujte s námi.

Pokud mám otázky ohledně změny značky, na koho se mohu obrátit?
Nenašli jste odpovědi v tomto FAQ? Neváhejte a napište nám na podpora@irisimo.cz.