Buďte opatrní, ale nezapomínejte se těšit 😷🙂 Jsme tu stále pro vás, počítejte s námi! Další informace

Co nám ukázala korona? Buďme opatrní, ale nezapomínejme se těšit

ČO NÁM UKÁZALA KORONA? BUĎME OPATRNÍ, ALE NEZABÚDAJME SA TEŠIŤ

Žijeme zvláštní časy. Ještě před pár dny byla Evropa místem na Zemi, které neznalo omezení. Hranice neexistovaly, cestování nikdy nebylo levnější a problémy - pokud vůbec nějaké byly - se zvykli nadlehčené nazývat výzvami. Náš e-shop byl na tom podobně. Otevíraly se nám stále další a další trhy, rodina našich zákazníků se utěšeně rozrůstala a jen těžko si vzpomeneme na den bez nápadu, který by náš obchod posunul opět o něco vpřed.

Oč snadněji by nám všem bylo, kdybychom neznali koronu ... Znáte to, na dobré časy se vždy snadno vzpomíná, ale žít třeba pro dnešek, neboť právě dnes máme před sebou výzvy - ty opravdové.

COVID-19 a naše opatření

Je skvělé, a opravdu se tomu nejen jako obchodníci upřímně těšíme, že v době zahalených tváří neprošla lidí touha po pěkných a kvalitních věcech. A právě to je pro nás výzvou číslo jedna - být schopni vaše touhy plnit i teď, když vycházení z domu není pro nikoho naprostou samozřejmostí.

Máme radost, že naši dodavatelé, bez kterých by to opravdu nešlo, pracují naplno a víme se díky nim dostat k aktuálním kolekcím. Co je až neuvěřitelné, dodací doby zboží jsou prakticky nezměněny. Více než 4000 skladových produktů připravených k okamžitému odeslání a dalších 7000 dostupných je i jejich zásluha.

Samozřejmě, dokud se hodinky, sluneční brýle nebo šperky dostanou až k vám domů, musí projít několika rukama, za které bychom měli vědět probrat zodpovědnost. Chtěli bychom vás ujistit, že opatření v naší firmě jsou dostatečně přísné a děláme vše pro vaši i naši bezpečnost. Hrdě a důsledně pracujeme v rouškách, s nasazenými rukavicemi a k dezinfekci přistupujeme skutečně s plnou vážností a to přesto, že podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je schopnost prožívání koronavirus na neživých předmětech mnohem nižší než na površích, které vyhovují jeho reprodukčnímu cyklu. Prostě, pro jistotu.

Když už vzpomínám opatření, nemohu vynechat ty, jejichž s pýchou označujeme jako duši naší firmy - naše kolegy, kolegyně a externí spolupracovníky. Uvědomujeme si, jací důležití jsou a v jakém nasazení momentálně pracují. Patří jim za to můj velký dík. Zároveň k nim směřuji příslib, že v úsporném režimu, na který jsme chtě nechtě museli částečně naskočit, budou oni těmi skutečně posledními, kteří by měli pocítit jeho následky.

Očekáváte zásilku? Připravte se zodpovědně

Přestože je WHO autorita, jíž bezvýhradně důvěřujeme, nezaškodí udělat ještě víc. Pokud máte možnost, doporučujeme upřednostnit platbu kartou před dobírkou. Pomůžete tím ochránit sebe i osobu, od níž zásilku přebíráte. Pokud si na podpis předávacího formuláře připravíte své vlastní pero, na rukou budete mít rukavice a na obličeji roušku, radosti z obsahu balíku už nic nebude stát v cestě. No řekněte, nestojí to za to?

Jelikož koronavirus přece jen změnil běh našich životů a ovlivnil určité procesy, prosíme o shovívavost, pokud se vaše zásilka mírně zdrží. Každý preventivní krok je důležitý a přepravní společnosti mají naši plnou podporu v jejich aplikování.

Co důležité byste měli ještě vědět o vašem nákupu u nás::

  • vzniklá situace nemá žádný vliv na kvalitu námi poskytovaných služeb. Pamatujte, jsme tu stále pro vás.
  • objednávky přijímáme a expedujeme tak, jako dosud. Expresní doručení máte stále k dispozici.
  • jako způsob doručení doporučujeme kurýra PPL
  • jako způsob platby doporučujeme platbu kartou, bankovní převod nebo PayPal
  • prosíme o trpělivost, pokud se doručení vaší zásilky mírně zdrží
  • na výměnu nepoužitého zboží máte nadále až 12 měsíců
  • k neakciovému zboží nadále získáváte zdarma VIP servis a Prodlouženou záruku
  • v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na podpora@irisimo.cz nebo na +420 720 235 435


Ďakujeme za každú vašu objednávku.

Juraj Bednár, CEO IRISIMO