5.954,00 Kč
Skladem 4 ks Novinka
Doručíme: pondělí 10.10.2022
Doprava zadarmo

Základní vlastnosti

Značka AMAZFIT
Kolekce T-REX 2
Model A2170-WG
Záruka 2 roky
Barva zelená
Vodotěsnost 100M/10ATM
Sklo gorilla glass
Sportovní režimy > 150
Kompatibilita IOS / Android
Rozlišení obrazovky 454x454 px
Displej dotykový / always on / AMOLED
Kapacita baterie 500 mAh
Výdrž baterie - standardní režim (dny) 24
Podporované satelitní systémy GPS / GLONASS / Beidou / Galileo / QZSS
Výdrž baterie se zapnutým gps (v hodinách) 26-50
Určení pánské
Typ smart
Hmotnost 237 g

Řemínek

Materiál plast
Typ zapínání standardní zapínání

Pouzdro

Materiál tvrzený polymer
Tvar kulaté
Průměr 47,1 mm
Tloušťka 13,65 mm

Balení

  • originální balení AMAZFIT
  • oficiální záruka

Funkce

timer, denní alarm, Dechová cvičení, GPS navigace, Intenzita světla, kalorimetr, kompas, krokoměr, Měření okysličení krve, Měření srdeční aktivity, Měření stresu, Monitor spánku, Notifikace, odolnost proti nízkým teplotám, odolnost vůči otřesům, predpověď počasí, Přizpůsobitelný design ciferníku, recovery Time, Route back, smartwatch, Sportovní režimy, stopky, Tréninkové analýzy, Tréninkové funkce, VO2 MAX, Vojenský standard MIL-STD-810G, výškoměr
Podrobný popis funkcí

Proč nakupovat na IRISIMO

  • autorizovaný záruční a pozáruční servis
  • vlastní sklad
  • profesionálně vyškolený personál
  • na trhu působíme 15 let
  • doprava zdarma
  • expresní dodání
  • úprava náramku
  • jsme obchod ověřený zákazníky
 logo-apek-certifikovany-obchod--barevne

Podrobný popis funkcí

Materiál pouzdra: tvrzený polymer

Materiál řemínku: plast

Většinou z kaučuku, pryskyřice nebo silikonu. Tento typ řemínku se vyznačuje vysokou pružností, je antialergický, voděodolný a nesaje pot. Nechladí a dobře se přizpůsobuje tvaru zápěstí.

timer

Hodinky odpočítávají od předem zadaného času k nule. Po dosažení nuly hodinky pípají.

denní alarm

Alarm se opakuje každý den v zadaný čas.

Dechová cvičení

Zmírněte napětí a snižte úroveň stresu. Spusťte dechová cvičení, řiďte se pokyny na displeji hodinek a dostaňte se opět do pohody.

GPS navigace

Hodinky jsou vybavené GPS navigací.

Intenzita světla

kalorimetr

Hodinky vypočítají spotřebu kalorií při cvičení.

kompas

Kompas v hodinkách zobrazí sever a ostatní světové strany. Na displeji navíc zobrazí úhel směru k cíli od 0 - 359 stupně. Rozlišení / přesnost zobrazení je 1 stupeň. Kompas by měl být povinnou výbavou pro všechny dobrodruhy, vyznavače turistiky a outdooru.

krokoměr

Senzorová sportovní funkce využívající zabudovaný triaxiální akcelerometr. Počítadlo kroků je možne spustit manuálně, nebo se spustí automaticky při zaznamenání chůze nebo běhu. Na displeji se zobrazuje celkový počet kroků a počet kroků za hodinu, přičemž k dispozici je nastavení cílové hodnoty od 1000 do 50 000 kroků, jejíž dosažení je doprovázeno zvukovým upozorněním. Na ciferníku hodinek je indikován také průběh chůze s upozorněním při nedostatečné aktivitě.

Měření okysličení krve

Měření srdeční aktivity

Pomocí zabudovaného optického senzoru je monitorována srdeční aktivita až do maximální hodnoty 220 úderů za minutu. Zaznamenávat a zobrazit je možné momentální tepovou frekvenci, která je podkladem pro nastavení cílové frekvence, vyhodnocení minimální a maximální frekvence, grafickou indikaci zóny aktuální frekvence a graf průběhu srdeční činnosti.

Měření stresu

Monitor spánku

Po aktivování sleduje a zaznamenává vybrané tělesné funkce během spánku. Na základě uložených dat z pohybového senzoru a senzoru tepové frekvence je možné v aplikaci analyzovat průběh a kvalitu spánku, jakož i odhalit přibližnou příčinu ranní únavy.

Notifikace

Smart hodinky jsou schopny vás zvukovým signálem upozornit na příchozí zprávu nebo událost. Notifikace je možné nastavit pro sociální sítě, SMS, e-mail, aplikace, kalendář a budík.

odolnost proti nízkým teplotám

Konstrukce hodinek zajišťuje jejich bezproblémovou funkčnost i při teplotách do -10 ° C.

odolnost vůči otřesům

Unikátní konstrukční řešení, které eliminuje nepříznivý vliv nárazů, vibrací a otřesů a zajišťuje tak vysokou odolnost hodinek.

predpověď počasí

Hodinky umí na základě atmosferického tlaku předpovědět počasí na nejbližších pár hodin.

Přizpůsobitelný design ciferníku

Měňte vzhled ciferníku jednoduše a rychle. Možnosti jsou prakticky neomezené a je jen na vás, zda použijete vaši oblíbenou fotku nebo design ciferníku luxusních hodinek.

recovery Time

Čas na zotavení je určitý odhad, jak dlouho po zatížení bude trvat vašemu organismu obnovení sil do úplného zotavení a kdy budete připraven na zatížení při plné intenzitě v rámci vaší úrovně tělesné zdatnosti. Čas vychází z délky a intenzity zatížení a dále z akumulované celkové únavy z předchozích tréninkových jednotek. Čas na regeneraci sil vychází z údajů jednotlivých tréninkových jednotek a bere v úvahu i skutečnost dřívějšího tréninku ještě před úplným zotavením organismu.

Route back

Po spuštění funkce Route back na začátku tréninku nebo vycházky v přírodě, hodinky zaznamenají trasu, kterou jste ujeli, a po dosažení cíle vás spolehlivě povedou zpět na místo, odkud jste vyrazili.

smartwatch

Smart hodinky nabízejí po bezdrátovém připojení ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu možnost využívat vyspělé funkce a technologie. Ke standardní výbavě smart hodinek patří oznámení událostí, měření kroků nebo sledování aktivity. V závislosti na provedení disponují LED displejem, analogovým ciferníkem (hybridní modely), případně kombinací těchto způsobů zobrazení informací.

Sportovní režimy

stopky

Stopky umožňují měřit časové úseky.

Tréninkové analýzy

Zobrazení pokročilých dat o tréninku včetně stavu cvičení, průběhu a pokroku fitnes aktivity, vývoje zatížení tréninkem, VO2MAX a výpočtu přibližného času na regeneraci organismu.

Tréninkové funkce

Komplexní sada užitečných funkcí zahrnuje zobrazení ujeté vzdálenosti, rychlosti, tempa pohybu a množství dalších hodnot vypočítaných na základě kombinování údajů získaných z GPS a akcelerometru. Funkce poskytují přehled o čase (uplynulý čas, čas na kolo, délka kola, průměrná rychlost), nadmořské výšce (kumulativní výstup, kumulativní sestup, rychlost výstupu / sestupu), spálených kaloriích a srdeční frekvenci.

VO2 MAX

VO2 MAX, nebo i maximální rychlost spotřeby kyslíku je jeden z nejdůležitějších ukazatelů aerobní výkonnosti. Uvádí se jako relativní rychlost, která udává množství kyslíku spotřebovaného v mililitrech na kilogram tělesné hmotnosti za minutu. Čím je hodnota vyšší, tím více kyslíku se dostane do svalů.

Vojenský standard MIL-STD-810G

MIL-STD-810G je soubor 29 environmentálních a klimatických zkoušek uvedený do praxe v červnu 1962. Jeho účelem je hodnotit a na základě úspěšnosti v testech certifikovat ta nejodolnější zařízení. Testování produktů probíhá v oficiálních testovacích laboratořích, které podléhají přímému ověření vydavatele standardu.

výškoměr

Barometrické čidlo zaznamenává atmosférický tlak a na jeho základě přepočítává nadmořskou výšku. Výškoměr dokáže změřit výšku až do 10 000 metrů nad mořem.

Vodotěsnost: 100M/10ATM

Hodinky s označením vodotěsnosti 100M/10ATM jsou určeny pro plavání a šnorchlování, bez potápění s dýchacím přístrojem.
100M/10ATM označuje stupeň vodotěsnosti standardizovaný normou ISO 6425. ISO testy zahrnují střídání teplot, hloubky, tlaku (vody, vzduchu) po různě dlouhou dobu v klidu a při manipulaci s operativní částí hodinek.

Sklo: gorilla glass

Sklíčka od americké společnosti Corning jsou vysoce odolná vůči škrábancům, vrypům a skvělé výsledky dosahují i v oblasti odolávání vzniku prasklin. Jejich vlastnosti jsou průběžně vylepšovány. V současnosti je vrcholovým modelem sklo Gorilla Glass Victus, které bez poškození zvládne pád z výšky 2 metry.

Typ zapínání: standardní zapínání

Nejrozšířenější způsob zapínání, který se používá zejména při kožených a silikonových páscích. Přezku jednoduše zapnete do požadované dírky podle potřeby.

Zákazníci doporučují náš obchod

Nadprůměrná spokojenost nám zajistila zlatý certifikát HEUREKA Ověřeno zákazníky


100%
upravi reminek u hodinek na miru zdarma
rychle dodani
Ověřený zákazník
90%
Výborý popis funkcí hodinek
Jeví se mi seriozně - rady směřují k výběru správných hodinek, nikoli k maximalizaci zisku
Doprava v ceně - to co vidím je tedy skutečná konečná cena
Ověřený zákazník
100%
Super po všech stránkách.
Jakmile budu chtít znovu kupovat hodinky, podívám se na Irisimo :)
Ověřený zákazník
100%
Velký výběr na přehledných stránkách
Podrobný popis bez chyb (i někteří autorizovaní prodejci mají někdy drobné chyby v popisu)
Autorizovaný prodejce v CZ i SK a jediný, který má u některých hodinek solidní slevy
Možnost vrácení nenošeného zboží do 1 roku
Velmi profesionální přístup - komunikace, řešení požadavků, pravidelné updaty ohledně stavu zásilky.
Možnost nechat si zkrátit řemínek před odesláním - nemá vliv na rychlost doručení
Videa některých zajímavých hodinek, pro přiblížení obsahu balení a vzhledu hodinek
Ověřený zákazník

Ohodnotit tento produkt

Zatím žádné hodnocení.

Mám dotaz k produktu

Zatím žádné otázky.

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Navíc, k zákonům stavonevej lhůtě, poskytujeme možnost vrácení zboží až po dobu 12 měsíců (za stejných podmínek jako při zákonné 14 denní lhůtě).

Více informací o vrácení zboží do 12 měsíců získáte zde.